Waynet
Language:
en

Junior/Mid Tester manualny

Dołącz

do zespołu Waynet - firmy specjalizującej się w tworzeniu oraz obsłudze sklepów internetowych na PrestaShop! Do swojego teamu szukamy Junior/Mid Testera manualnego.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i planowanie scenariuszy oraz przypadków testowych

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych oraz testów regresyjnych

  • Weryfikacje zgłoszeń błędów klientów (analiza i raportowanie)

  • Współpraca z programista i Project Managerami

Nasz wymagania - mile widziane, ale nieobowiązkowe:

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność tworzenia przypadków testowych

  • Doświadczenie w testach sklepów internetowych

  • Doświadczenie w pracy z PrestaShop lub na innym silniku eCommerce

  • Wiedza z zakresu handlu elektronicznego (eCommerce)

  • Wiedza na temat aktualnych technologii internetowych

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie do 8000 zł netto B2B / brutto przy Umowie o pracę lub Umowie zlecenie

  • Pracę zdalnie lub w biurze w Krakowie (w biurze ekspres do kawy, mikrofalówka, lodówka)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość rozwoju: szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, kursy

  • Pracę w interdyscyplinarnym zespole (Devops, UX designer, Developerzy, Project Managerowie)

  • Nowoczesne narzędzia - sprzęt, oprogramowanie

  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne, kartę multisport, prywatną opiekę medyczną

  • Ciągłą naukę, wsparcie i rozwój w zakresie technologii i eCommerce

Brzmi dobrze?

Wyślij swoje CV!

CV prosimy wysyłać na adres:
rekrutacja@waynet.pl

Wiadomość z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 992)

Other offers

  • PrestaShop Developer

    Remobe

  • Project manager

    Remobe

  • Junior/Mid Tester manualny

    Zdalnie lub w biurze w Krakowie

Services

  • B2B Prestashop
  • B2C Prestashop
  • Support PrestaShop
  • Hosting Prestashop

Address

Waynet Sp. z o.o.

ul. Królowej Jadwigi 236

30-218 Kraków

NIP: 6762478648

Social media